Kaip atvykti

Kelionė į Kintus ir Pamarį – tai potyris pats savaime. Keliaudami galėsite leisti akims mėgautis unikaliais Pamario vaizdais – atsiveriančiomis erdvėmis, plačiomis pievomis, pamiškėm, nedideliais kaimais ir miesteliais su tik šioms vietoms būdinga, autentiška, vokiškos kultūros stipriai paveikta architektūra.

Kelionė pavasarį arba rudenį galintis tapti netgi neįveikiamu nuotykiu – šiuo metu kartais būna užliejamos pievos, todėl pasidomėkite iš anksto metereologinėmis ir kelių salygomis. Tokiu metu privažiavimas iš Klaipėdos būna paprastesnis, ir atitinkamos institucijos rūpinasi, kad gyvenvietės nebūtų atkirstos nuo pasaulio.

Galite atvykti nuosava transporto priemone, dviračiais – tokiu būdu turėsite daugiau laisvės tyrinėti apylinkes, arba galite mėgautis vaizdais nuo viešojo transporto sėdynės – autobusai atvyksta į Kintus ir Ventę per Priekulę arba Šilutę.

Iš Lietuvos rytų galima atvykti ne tik greitkeliu, bet ir vaizdingu senuoju keliu palei Nemuną (Kaunas-Jurbarkas). Kintai taip pat nesunkiai pasiekiami iš Klaipėdos bei Šilutės. Atvykdami dviračiais, galite rinktis keletą maršrutų – nuo Klaipėdos pusės, bene vaizdingiausias ir saugiausias yra per Lėbartus, Šernų mišką, Priekulę, Dreverną ir Kintų mišką. Daugiau informacijos – atskirame skyriuje Dviračiais po Pamarį.

Vasaros metu galite pasirinkti ir ypatingą maršrutą laivu iš Nidos ar Rusnės – tuo metu komerciniai laivai gana reguliariai jungia abu Kuršių marių krantus.

Artimiausios autobusų stotys, iš kurių galima nukeliauti į mažesnes gyvenvietes – Šilutė, Klaipėda. Artimiausia geležinkelio stotis taip pat Klaipėdoje.

Daugiau informacijos apie autobusų, traukinių, laivų tvarkaraščius netrukus rasite čia:

 …

Taip pat galite pasiteirauti informacijos Klaipėdos bei Šilutės turistų informacijos centruose: